اگر بخواهیم از نظر فنی تعریف کنیم باید بگوییم که ” توری نسوز ” عبارت می باشد از یک ساختار بافندگی که در آن الیاف به شکل جفت جفت در کنار یک دیگر قرار داده شده و پس و پیش از هر تار و پود به شکل مقطعی رده شده اند تا الیاف بافته شده را به شکل محکم در جای خود نگه دارد . این شکل ساختار بافندگی به الیاف یک نوع پیوستگی و پایداری می دهد که هنگام به کار بردن الیاف عالی که بافتی آزاد دارند از اهمیت برخوردار می باشد . گرچه ، این ساختار را می شود با هر نوع الیاف با هر وزنی استفاده کرد .

کاربرد و شکل های مختلف توری نسوز

در آغاز جنس ساخت توری از ابریشم بود و در رابطه با البسه مورد استفاده قرار می گرفت . حال استفاده از آن به منظور چیز های متنوعی می باشد همانند با توری های پزشکی برای اهداف پزشکی و نیز توری نسوز برای اهداف ویژه و به خصوص . هنگامی که توری برای زخم بندی در پزشکی استفاده می شود جنس ساخت آن معمولا از نخ می باشد . توری به خصوص به منظور پوشاندن زخم هایی که ممکن است سایر الیاف به زخم بچسبند یا سبب سوزش و آزردگی آن شوند ، بسیار مناسب می باشد . تعداد زیادی از توری / گازهای پزشکی مدرن با فیلم پلاستیکی متخلخلی همانند با تلفا یا polyblend  پوشانده شده اند که از تماس مستقیم گاز با زخم ممانعت و چسبندگی به زخم را به مقدار حداقل می رساند . هم چنین آن را می شود با یک مخلوط کرمی ، ضخیم از اکسید روی و کالامین اشباع کرد تا زخم سریع تر خوب شود .

هم چنین می شود توری ها را از فلز ساخت که توری نسوز یک مثال در این رابطه می باشد . توری نسوز در بالای چراغ بونزن قرار داده می شود و یا از توری نسوز در یک چراغ ایمنی ( یا چراغ معدن همانند با چراغ های نفت سوز ) یا برق گیر یا به عنوان حصار استفاده می شود .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است

در صورت نیاز می توانید درخواست تان را

به @tajhizyar2 یا شماره 09120228335 تلگرام نمایید

@tajhizyar2

لینک تلگرام