ارائه دهندگان این محصول 


نامی که به سمپلر ها داده می شود بسیار متنوع و بر اساس اسم شرکت های سازنده ی آن ها می باشد . قاعده ی عمل آن ها بر اساس یک چیز است یعنی : یک غوطه ور کننده که با انگشت شست بر روی آن فشار اعمال می شود و مایع به درون نوک پلاستیکی قابل تعویض به دنبال رها شدن آن کشیده می شود . فشار مجدد غوطه ور ساز باعث آزاد شدن مایع می شود.

عواملی که در دقت و صحت بیرون کشیدن مایع توسط سمپلر نقش دارند می توانند شامل ثبات ساخت نوک سمپلر ، گوناگونی شکلی آن ها و ماده ی خاص نگه دارنده ی قرار گرفته در بخش دیواره ی داخلی نوک سمپلر باشند . سطوح بی نظم دیواره ی داخلی نوک سمپلر و ماده ی معلق نگه دارنده باعث می شوند عمل بیرون کشیدن مایع با بی دقتی صورت گیرد . سر های شسته شده و نشده ی ساخته شده توسط 7 کمپانی با هم بر اساس تفاوت وزنی مورد قیاس قرار گرفتند ، بررسی آن ها توسط تکنیک رنگی Luxol Fast Blue در زیر میکروسکوپ نوری و و زمان پرواز طیف سنجی جرمی در تکنیک جذب و یونش لیزری با بافت انجام شد .

قسمت مهمی از سمپلر ، نوک سمپلر ها می باشد که اجازه می دهند برای نمونه های مختلف ( تا هنگامی که سر سمپلر خود را بین نمونه ها تعویض کنید ) بدون نیاز به شستشوی سمپلر ، از آن ها استفاده شود . تنوع اندازه و رنگی آن ها گوناگون است ، که بستگی به سمپلری که به دنبال آن استفاده می شوند و حجمی دارد که باید رها سازند . متداول ترین شکل نوک سمپلر ها شامل موارد زیر می شوند :

  • آبی بزرگ – 200-1000µL
  • زرد کوچک – 2-200µL
  • سفید کوچک – <2µL

قبل از قرار دادن نوک های سمپلر در جعبه های ویژه برای جلوگیری از آلودگی استریل می شوند . در نتیجه این جعبه ها را باید تا زمانی که به کار گرفته نمی شوند سر بسته حفظ کرد . با فشار دادن انتهای دستگاه به داخل نوک سمپلر با دو ضربه ی آهسته ولی سریع ، می توان نوک سمپلر ها را به انتهای سمپلر اضافه کرد . زمانی که نوک سمپلر ها مورد استفاده قرار می گیرند به داخل سطلی که مخصوص مواد از بین بردنی است ، با استفاده از دکمه ی خارج سازی نوک سمپلر ، رها می شوند . لمس نوک سمپلر با انگشتان باعث می شود که در خطر آلوده سازی قرار گیرد .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است