شرکت مواد شیمیایی سیگما آلدریچ شرکتی با فن آوری بالا و علوم زیستی در آمریکا به شمار می رود که بیش از 9 هزار کارمند و اداره در 40 کشور دنیا در اختیار دارد . محصولات بیوشیمیایی و شیمیایی و کیت های آن در تحقیقات علمی ، بیوتکنولوژی ، توسعه ی دارویی ، تشخیص بیماری و به عنوان ترکیبات کلیدی در ساخت مواد با فن آوری بالا ، به کار گرفته می شود . در سال 2014 ، برنامه ای اعلام شد که بر اساس آن کمپانی مرک خریدار این شرکت آمریکایی خواهد بود .

تاریخچه ی شرکت مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

کمپانی مواد شیمیایی سیگما در شهر سنت لوئیس و شرکت مواد شیمیایی آلدریچ شهر میلواکی ( که بنیان گذاری آن به وسیله ی آلفرد بادر انجام شده بود ) دو کمپانی برتر در بین کمپانی های خاص مواد شیمیایی قرار داشتند ( شرکت هایی که شیمیدان ها این امکان را داشتند که هزاران ترکیب خاص را با سفارش پستی از آن ها خریداری کنند ) که در سال 1975 با هم ترکیب و به صورت یک شرکت در آمدند . در سال 2001 ، شرکت مواد شیمیایی سیگما آلدریچ بیش از 100 هزار کالای شیمیایی را به شکل شرکتی تحویل می داد .

دوران پس از یکی شدن دو شرکت

در آگوست سال 1975 ، کمپانی مواد شیمیایی آلدریچ با شرکت سهامی خاص بین المللی سیگما ادغام شدند تا شرکت مواد شیمیایی سیگما آلدریچ به وجود آید . در دهه ی 80 و 90 میزان رشد سالانه کمپانی به مقدار دو برابر رسید و تجهیزات شرکت توسعه ی چشم گیری داشت و حوزه های تازه ای از بازار به وسیله ی کالا های شرکت مواد شیمیایی سیگما اشباع شد . در دسامبر سال 2000 این کمپانی یک برنامه ی استراتژیک را عرضه کرد که بر اساس آن تمرکز شرکت بر ” پیشرو بودن در علوم زیستی و فن آوری بالا ” قرار گرفت . سایر ابتکارات کلیدی در مورد خدمات و محصولات و بهبود فرآیند ها و حضور قوی در اینترنت جایگاه فعلی این کمپانی را به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه ی فن آوری مستحکم ساخت .

آلدریچ

آلدریچ جزو تامین کنندگان مواد شیمیایی با کیفیت عالی و برای موارد تحقیقاتی در بازار می باشد . آلدریچ مواد شیمیایی آلی و غیر آلی همانند با بلوکه های ساختمانی ، معرف ها ، مواد پیشرفته و ایزوتوپ های پایدار به منظور سنتز شیمیایی ، علم مواد و شیمی پزشکی ، مهیا می سازد . کاتالوگ مواد شیمیایی آلدریچ یعنی ” کتاب راهنما و کاتالوگ آلدریچ ” معمولا به عنوان یک کتاب راهنما به سبب داشتن داده های فیزیکی و ساختاری و رفرنس های ادبی به کار گرفته می شود . توسط تعداد زیادی از دانش جویان این کتاب به عنوان یک کتاب مرجع استفاده می شود ، به خصوص دانشجویان دوران لیسانس ، از این جهت که به دنبال درخواست به رایگان ارائه می شود .

 

 

قیمت مواد شیمیایی سیگما ؛

برای اطلاع از قیمت مواد شیمیایی سیگما آلدریچ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است