لیست شرکت های ارائه دهنده ی هود میکروبیولوژی


 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

 

هود ایمنی بیولوژیکی یا هود میکروبی ( هود میکروبیولوژی ) به دستگاه هایی گویند که به منظور جلوگیری از آلودگی به کار گرفته می شوند و دارای فیلتر ( های ) HEPA می باشند ، طراحی این هود ها به نحوی است که کارکنان آزمایشگاه و یا هم آن ها و هم محصول در مقابل مواد خطرناک زیستی محافظت شوند . این نام تنها به دستگاه هایی اطلاق می شود که مطابق با پیش نیاز های کلاس I, II یا IIIملزومات خاص بر پایه ی ساختار ، سرعت جریان هوا و الگو های آن و سیستم های خروجی شان می باشند .

A – انتخاب یک هود میکروبی ( هود میکروبیولوژی )

اصولا انتخاب یک هود میکروبی یا هود ایمنی بیولوژیکی ( BSC ) باید بر پایه ی نوع محافظت مورد نیاز باشد :

حفاظت از محصول ; حفاظت از کارکنان در برابر میکرو ارگانیسم های گروه خطر 1~ 4 ، حفاظت کارکنان در برابر قرار گرفتن با نوکلوئید های رادیواکتیوی و مواد شیمیایی فرار سمی ; یا ترکیبی از تمامی این موارد . جدول سه نشان دهنده ی انواع BSC های توصیه شده برای هر نوع حفاظت مطرح شده می باشد .

B – استفاده از هود میکروبیولوژی در آزمایشگاه

موقعیت هود میکروبیولوژی

میزان سرعت جریان هوا از بین منفذ جلویی هود میکروبی به میان BSC تقریبا 0.45 m/s می باشد . در این مقدار سرعت ، یکپارچگی جریان هدایتی هوای داخلی شکننده است و به سادگی به واسطه ی جریان های هوایی شکل گرفته توسط مردمی که نزدیک به BSC قدم بر می دارند ، پنجره های باز ، ثبت کننده های موجودی هوا ، و باز و بسته کردن در آشفته می شوند .

اگر دیدگاه ایده آلی داشته باشیم ، هود میکروبیولوژی BSC ها را باید در موقعیتی قرار دهیم که به دور از رفت و آمد و جریان هوایی باشد که به طور بالقوه آشفتگی ایجاد می کند . هر موقع که ممکن باشد یک فضای امن 30 سانتی متر در پشت و هر طرف هود باید فراهم کرد تا به دسترسی آسان به منظور نگه داری و مراقبت از دستگاه اجازه داده شود . یک فاصله ی امن 30 تا 30 سانتی متری در بالای هود ممکن است برای به فراهم سازی اندازه گیری دقیق سرعت هوا از بین فیلتر خروجی و به منظور تغییرات فیلتر خروجی ضروری باشد .

استفاده از هود میکروبیولوژی

در شروع کار استفاده از هود میکروبیولوژی

 • به منظور مراقبت و محفاظت از دست ها دستکش به دست کنید .
 • سطح کار را از آلودگی پاک کرده و هود را قبل از شروع کار با تمامی آیتم های مورد نیاز پر کنید .
 • زدودن آلودگی سطحی سطح کار ، دیواره های کناری و دیواره های داخلی پشتی .
 • اجازه دهید تا هوای ناحیه ی کاری قبل از شروع به کار تا چند دقیقه تمیز شود .
 • محیط کاری را شلوغ نکنید .
 • قبل از کار دریچه ی تخلیه را ببندید .

 

 

قیمت هود میکروبی ؛

برای اطلاع از قیمت هود میکروبیولوژی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 • امتیاز کلی
 • Rated 5 stars
  5 / 5 (1 )
 • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است