نحوه ی طراحی دوش و چشم شوی اضطراری یا چشم شور اضطراری باید به صورتی باشد که شستشوی هر دو چشم هم زمان انجام شود و مقدار مایعی که آزاد می شود نباید کمتر از 1.5 لیتر در هر دقیقه به مدت 15 دقیقه باشد . البته باید در نظر گرفت که سرعت این حجم مایع باید آن قدر نباشد که باعث صدمه رساندن به چشم شوی اضطراری شود . فاصله ی این چشم شور های اضطراری از زمین باید بین 83.8 و 134.6 سانتی متر و از دیوار یا نزدیک ترین مانع حداقل 15.3 سانتی متر باشد .

این امکان باید برای کاربر فراهم باشد که با دست پلک چشمان خود را به طوری باز کند که چشمان او در تماس با مایع قرار گیرند . در مورد دوش ، طراحی آن باید به نحوی باشد تا در مدت زمانی کمتر از یک ثانیه فعال شود و فرد برای در حال کار ماندن آن ، نیاز نباشد که دست خود را بر روی شیر آب ( دستگیره یا هر چیز دیگر ) قرار دهد . با توجه به این امر که نازل های آب چشم شور اظطراری را اغلب اوقات باید از آلاینده های هوا برد حفظ کرد ، طراحی چشم شور باید به شکلی باشد که برداشتن این پوشش های محافظتی ملزم به حرکت جداگانه ی کاربر زمان فعال شدن چشم شور ، نباشد .

دوش و چشم شوی های مستقل

بر اساس دستور العمل های کارخانه باید عمل نصب و نگه داری انجام شود . در مورد چشم شور های عمودی نصب شده باید همان ملزومات ، در ارتباط با قدرت چشم شوی اضطراری در مورد ارائه ی جریان آب حداقل به مدت 15 دقیقه ، دسترسی آسان و ارائه ی آب ولرم ، رعایت شود .

آبی که از دوش اظطراری رها می شود باید حداقل قطری برابر با 50.8 سانتی متر در 152.4 سانتی متر داشته باشد . این مقدار قطر این اطمینان خاطر را ایجاد می کند که آبی که در با بدن فرد برخورد می کند ، نه تنها در تماس با سر او بلکه در تماس با تمامی بدن او قرار می گیرد .

چشم شوی اضطراری شخصی

دلیل پشت ساخت چشم شوی اضطراری به جریان انداختن فوری آب بوده است و در زمان انتقال قربانی به یک مرکز دائمی شستشوی چشم یا مراکز پزشکی می توان از چشم شوی اضطراری استفاده کرد . این چشم شور ها نیازی به رعایت شرط 15 دقیقه شستشو دادن چشم را ندارند و روی چشم شور باید میزان جریان آب ” همیشگی ” ثبت شود .

 

 

قیمت چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت دوش و چشم شور اضطراری آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

  • امتیاز کلی
  • Rated 3.8 stars
    3.8 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است

در صورت نیاز می توانید درخواست تان را

به @tajhizyar2 یا شماره 09120228335 تلگرام نمایید

@tajhizyar2

لینک تلگرام