لیست شرکت های ارائه دهنده ی میکروسکوپ اینورت


 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

میکروسکوپ اینورت نوعی از میکروسکوپ می باشد که در آن منبع نوری و متمرکز کننده ی آن در بالای صفحه رو به پایین قرار دارند ، در صورتی که عدسی های شیئی به طرف بالا در زیر صفحه واقع شده اند .

ساخت میکروسکوپ اینورت

متناسب با اندازه ی میکروسکوپ ، 4 یا 6 عدد عدسی شیئی که بزرگ نمایی متفاوتی داشته باشند ممکن است در یک صفحه ی گردان قرار داده شوند . این احتمال نیز وجود دارد که این نوع میکروسکوپ ها دارای لوازم جانبی به منظور جا دادن دوربین های ویدیویی ، منابع نوری فلورسانس ، اسکن کانفوکال به همراه کاربرد های دیگر باشند .

پنج امتیاز میکروسکوپ اینورت به نسبت میکروسکوپ های عمودی در کاربرد های صنعتی

  • در مقایسه با میکروسکوپ عمودی ، یک میکروسکوپ اینورت آزادی بیشتری در اختیار شما قرار می دهد .

در رابطه با میکروسکوپ های عمودی ، محدودیت اندازه ی نمونه یک ارتفاع متوسط 80 میلی متری و وزن 3 کیلوگرمی است ، که بستگی به عدسی های شیئی که به کار گرفته می شوند نیز دارد .

  • با میکروسکوپ اینورت شما این امکان را خواهید داشت که در مدت های کوتاه تر زمانی ، نمونه های بیشتری را بررسی کنید .

نحوه ی کار با یک میکروسکوپ اینورت به سادگی این است که نمونه ی خود را روی صفحه قرار می دهید ، روی سطح یک بار فوکوس می کنید و تصویر آن را در پایان می گیرید . نمونه برای تمامی بزرگ نمایی ها به صورت متمرکز شده حفظ می شود و نمونه های بیشتر از همان نوع در فوکوس یکسان می باشند .

  • زمان استفاده از یک میکروسکوپ اینورت ، احتمال شکستن یک عدسی به درون نمونه وجود نخواهد داشت .

حتی برای زبده ترین افراد شکستن عدسی شیئی به داخل نمونه رخ می دهد . در مورد میکروسکوپ های عمودی این امر یک قضیه ی شناخته شده است . به دنبال رخ دادن این اتفاق نه تنها باید هزینه ای برای خرید عدسی شیئی جدید صرف شود بلکه این امکان نیز وجود دارد که نمونه از بین رود .

  • استفاده از میکروسکوپ اینورت به معنی صرفه جویی در وقت و هزینه ی آماد سازی است .

آماده سازی نمونه امری محدود است ، از این نظر که نمی شود نمونه را به همان حالتی که هست گرفت و روی صفحه قرار داد . علاوه بر این ، برای فرآیند آماده سازی فقط یک طرف نمونه لازم می باشد .

  • یک میکروسکوپ اینورت همگام با جهان عمل می کند .

عملکرد مغز زمان کار با یک میکروسکوپ عمودی سخت است چون هنگامی که شما صفحه را به سمت چپ جا به جا می کنید ، تصویر نمونه ای که از بین عدسی های چشمی مشاهده می کنید به دلیل ساختار ابزار به سمت راست جا به جا می شود و باید گفت عکس این عمل نیز اتفاق می افتد .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است