لیست شرکت های ارائه دهنده ی جارتست آزمایشگاهی


 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

کاربرد جارتست به تعیین دوز مورد نیاز به منظور اضافه کردن مواد شیمیایی برای از بین بردن ذرات کوچک در آب یا فاضلاب ، بر می گردد . آب خام شرب از سمت مخازن زیر زمینی آب یا منابع سطحی آب به عنوان مثال دریاچه ها ، رودخانه ها یا مخزن آب ها می آید . با وجود این که آب زیر زمینی کاملا شفاف است ، گاهی اوقات آب سطحی دارای ذرات معلق فراوانی است که باعث می شوند آب کدر به نظر آید . این ذرات کوچک هم چنین عامل بروز مسائلی نظیر رنگ ، بو و مزه در آب می باشند . احتمال این وجود دارد که فاضلاب صنعتی به منظور حذف ذرات تحت تصفیه قرار بگیرد تا برای استفاده ی مجدد یا بازیافت مواد با ارزش از ذرات به دام افتاده ، آماده شوند .

تعریف جارتست

روش شبیه سازی کردن یک فرآیند تصفیه ی آب به شکل کامل را جارتست گویند ، یعنی اپراتور های سیستم تفکری در مورد نحوه ی رفتار مواد شیمیایی تصفیه کننده و عملکرد آن با نوع ویژه ای از آب خام را در اختیار خواهند داشت . به علت شبیه سازی کامل عملیات ، به اپراتور های سیستم این امکان داده می شود تا از جارتست برای کمک به این تشخیص استفاده کنند که کدام ماده ی شیمیایی تصفیه کننده با آب خام سیستم آن ها بهترین جواب را می دهد .

روش های جارتست

در روش جار تستی که در زیر بیان می شود از سولفات آلومینیوم یک ماده ی شیمیایی برای لخته بستن در تصفیه ی آب ، و یک جارتست معمول 6 دسته ای استفاده می شود . نتایجی که از این روش به دست می آید کمک به بهینه سازی عملکرد مرکز تصفیه ی آب می کند.
به طور خلاصه این فرآیند جارتست به صورت زیر است:

  • برای هر نمونه ی آب ( معمولا آب خام ) در یک تعداد بشر مقادیر یکسانی از نمونه ی آب ریخته شود;
  • هر کدام از بشر ها که آب نمونه را دارند با یک دوز متفاوت از ماده ی شیمیایی تصفیه می شود ;
  • سایر پارامتر ها که ممکن است جدا از دوز عوض شوند عبارتند از : نوع مواد شیمیایی ، سرعت مخلوط سازی ، زمان / سطح در معرض قرار گیری با هوا ، نوع صافی و غیره ;
  • با مقایسه ی کیفیت آب نهایی به دست آمده در هر بشر ، تاثیر پارامتر های مختلف تصفیه را می توان مشخص کرد ;
  • معمولا در آن واحد جارتست در چندین بشر صورت می گیرد ، سپس نتایج به دست آمده از اولین تست کمک به انتخاب مقادیر پارامتر ها در تست های بعدی می کند .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است