فرمانتور
فرمانتور | خرید فرمانتور | فروش فرمانتور
مارس 14, 2016
میکروپلیت
میکروپلیت | خرید میکروپلیت | فروش میکروپلیت
مارس 15, 2016

دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی | خرید دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی | فروش دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی

دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی

لیست شرکت های ارائه دهنده ی فیلتر پرس آزمایشگاهی 


دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی ابزاری می باشد که از آن در فرآیند های جداسازی استفاده می شود ، به خصوص در جدا کردن مایع / جامد با استفاده از اصول هدایت فشار ، که به وسیله ی یک پمپ آبکی ( اسلاری پمپ ) انجام می شود . استفاده از دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی در کار های دسته ای و حجم ثابت می باشد ، یعنی کار بایستی به منظور تخلیه ی فیلتر کیک متوقف می شود پیش از این که امکان شروع دسته ی بعدی باشد .

بخش های اصلی یک فیلتر پرس اسکلت و بسته ی فیلتر می باشد . اسکلت بسته ی فیلتر را در کنار هم حفظ می کند در حالی که فشار داخل محفظه ی فیلتراسیون اعمال می شود . این محفظه ولی تنها قادر به این است که حجم خاصی از جامدات را در خود حفظ کند .

اشکال مختلف فیلتر پرس

فیلتر پرس ها در سه نوع اصلی جا می گیرند : فیلتر پرس های قابی و صفحه ای ، فیلتر پرس های قابی و صفحه ای تو رفته و فیلتر پرس های خودکار .

فیلتر پرس قابی و صفحه ای

این نوع فیلتر پرس اساسی ترین شکل طراحی دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی است ، و تعداد زیادی از افراد از آن به عنوان یک ” صفحه فیلتر غشائی ” یاد می کنند . این نوع فیلتر پرس از صفحات و قاب های زیادی شکل یافته است که با پشتیبانی یک جفت ریل نحوه قرار گیری آن ها به صورت یک در میان می باشد .

فیلتر پرس خودکار

یک فیلتر پرس خودکار مفهومی مشابه با فیلتر دستی و فیلتر قابی می باشد ، به استثنای این که کل فرآیند به شکل کاملا خودکار می باشد . از فیلتر پرس های صفحه و قاب بزرگ تری با ” تعویض کننده های مکانیکی صفحه ” شکل یافته است .

فیلتر پرس صفحه ای تو رفته

این نوع فیلتر پرس از ساختار های مربعی شکل پلی پروپیلنی در حدود 2 تا 4 فوتی شکل یافته است و یک تو رفتگی مقعر و یک حفره در مرکز هر کدام دیده می شوند . دو صفحه به یک دیگر متصل می شوند تا یک محفظه را به منظور تحت فشار قرار دادن ماده ی آبکی ایجاد کنند و محتوای صاف شده ( فیلتر شده ) از میان آستر پارچه ای فیلتر ( صافی ) در محفظه به بیرون راه پیدا کند .

کاربرد ها

استفاده از فیلتر پرس ها در طیف گوناگونی از کاربرد ها می باشد ، از آب زدایی محلول های آبکی معادن مواد معدنی گرفته تا خالص سازی پلاسمای خون . در همان حین ، تکنولوژی دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی با موفقیت خودش را در آب زدایی زغال سنگ فوق العاده ریز و هم چنین بازیابی مایع صاف شده در کارخانه های آماده سازی زغال سنگ ، جا انداخته است . بر طبق گفته ی G.Prat ، ” دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی قادر به این بوده است که خودش را به عنوان موثر ترین و قابل اطمینان ترین تکنیک بر پایه ی نیاز های امروزی اثبات کند . ” یکی از انواع فیلتر پرس ها ، دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی صفحه ای مقیاس Pilot است ، که ویژه ی آب زدایی مواد آبکی زغال سنگ می باشد . در سال 2013 ، جامعه ی معدن کاری ، متالوژی و اکتشاف مقاله ای را ارتباط با این کاربرد خاص منتشر کرد . در آن به این قضیه اشاره شده بود که استفاده از دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی برای کار های تولیدی بسیار مناسب و مفید می باشد ، چون قابلیت آب زدایی را برای شکل دادن یک محصول زغال سنگ فوق العاده تمیز به دست می دهد ، و هم چنین کیفیت آب حذف شده ی موجود برای تمیز سازی تجهیزات را بالا می برد .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است