لیست شرکت های ارائه دهنده ی مولتی پارامتر


مولتی پارامتر با مولتی متر دستگاهی است که از آن به منظور مشخص سازی کیفیت آب استفاده می شود . مولتی پارامتر اندازه گیری کننده ی کیفیت آب امکان اندازه گیری 13 پارامتر را دارد یعنی : pH ، OPR ، دما ، اکسیژن حل شده ، هدایت الکتریکی ، کل نمک های حل شده ، شوری ، مقاومت ، میزان رسانایی خاص ، آمونیوم ، نیترات ، کلرید و فشار هوا .

این دستگاه های اندازه گیری کننده ی کیفیت آب می توانند به آسانی و با سرعتی بالایی از یک سنسور قوی استفاده کنند و با عملکردی دقیق داده هایی در ارتباط با کیفیت آب به دست آورند و در راستای این هدف فقط کافی است سنسور را در آب غوطه ور کنیم . قاب نمایش این دستگاه ها طراحی ضد آب خاصی دارد تا زمان انجام کار هیچ گونه نگرانی در مورد افتادن ناگهانی و تصادفی آن در آب یا پاشیدن آب بر روی آن را نداشته باشید . میزان انعطاف پذیری این دستگاه آن قدر زیاد است که برای بررسی کیفیت طیف وسیعی از نمونه های آبی از دریاچه و مرداب ، فاضلاب کارخانه تا آب رودخانه ، منابع آب کشاورزی ، تانک های کشت آبی و آب دریا استفاده کرد .

سنسور دستگاه تعیین کیفیت آب مولتی پارامتر

این دستگاه با توجه به داشتن جایگاه قرار گیری سنسور و 4 محل ورودی به منظور قرار گیری محکم کابل ها در آن این امکان را برای شما فراهم می کند که از بین 8 سنسور موجود ، 3 سنسور را انتخاب کنید و قرائت 13 پارامتر را در اختیار داشته باشید . سنسور های موجود از جمله Galvanic DO ، Polarographic DO ، به همراه ترکیبی از سنسور های pH ، ORP ، pH/ORP ، آمونیوم ، کلرید ، یا نیترات برای ایجاد یک مولتی پارامتر دستی قوی می باشند .

تذکر : داخل بخش سنسور هر دستگاه سنجش کیفیت آب مولتی پارامتر یک سنسور دمایی / رسانایی قرار داده می شود . انتخاب کابل ها از بین نمونه های 1 ، 4 ، 20 و 30 متری صورت می گیرد . کابلی به طول 4 متر یا بیشتر شامل یک بسته ی مدیریت کابل به منظور ساده سازی و منظم کردن اوضاع می باشد . امکان تعویض کابل های سنسور مولتی پارامتر به راحتی تحت شرایط متفاوت اندازه گیری وجود دارد .

قاب نمایش دستگاه سنجش کیفیت آب مولتی پارامتر

استفاده از مولتی پارامتر در کار واقعی میدانی صورت می گیرد . حتی بدون داشتن کاور باتری روی آن نه تنها استاندارد آن IP-67 می باشد ، بلکه قدرت شناور بودن را نیز در خود دارد . به همراه این دستگاه یک قاب لاستیکی با یک بند قابل تنظیم برای گرفتن با دست چپ یا راست دیده می شود تا عمل حمل و در دست گرفتن آن به سهولت صورت گیرد .

صفحه ی نمایش این دستگاه در برابر خراش مقاومت از خود نشان می دهد و شما می توانید حتی زمان استفاده از عینک های پلاریزه داده های خود را مشاهده کنید . هم صفحه کلید و همه صفحه ی نمایش دارای نور پشتی می باشند تا بتوانید در شرایط نوری کم یا حتی در تاریکی اندازه گیری های کیفی آب خود را انجام دهید . اتصال کابلی که بین این قاب نمایش و راس سنسور این دستگاه وجود دارد از کانکتور های خاصی ساخته شده است تا اتصال سنسوری قابل اعتماد ترین شکل ممکن خود را داشته باشد . برای تضمین دوام میدانی مورد انتظار این دستگاه در روش های آزمایشگاهی انجام شده در محیط های داخلی از یک تست سقوط از ارتفاع 3 متری از تمامی زوایا استفاده می شود .

 

 

قیمت مولتی متر ؛

برای اطلاع از قیمت مولتی پارامتر می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است