لیست شرکت های ارائه دهنده ی شیکر اوربیتال


تلفن دفتر فروش
(مدیر فروش آقای احمدیان)

66946542-3

شرکت طب آزما

شیکر اوربیتال با در اختیار داشتن یک حرکت یکنواخت و تحت شرایط خواسته شده اعتبار بیشتری نیز دارد . برای این دسته از شیکر ها هم چنین می توان بر اساس کاربرد و پیش نیاز ها زمان کار و سرعتشان را برنامه ریزی کرد . انکوباتور های شیکر اوربیتال برای مواردی مناسب هستند که در آن ها نیاز به لرزش به همراه حرارت می باشد و پلت فرم به همراه فلاسک های نمونه پوشانده می شوند . این نوع شیکر ها را با عایق نیز می شود پشتیبانی کرد تا پایداری دمایی داشته باشند و این امکان نیز وجود دارد که برای دیدن محیط داخل دری شیشه ای برای آن ها تعبیه کرد . حضور محفظه ی خارجی ساخته شده از ورقه ی M.S و محفظه ی داخلی که جنسی از فولاد ضد زنگ محکم دارد یک نوع پایداری برای سیستم به وجود می آورند . وجود یک سرعت سنج دیجیتالی نیز باعث افزایش ثبات عملکرد آن می شود .

کاربرد های شیکر اوربیتال

شیکر اوربیتال یک شیکر و میکسری است که با در اختیار داشتن سرعتی کم به منظور کشت ریز ارگانیسم ها ، شستن لکه ها و مخلوط کردن کلی مفید می باشد . در خود می تواند حتی در دو ردیف چندین بالن ( فلاسک ) را جا دهد .
یکی از خصوصیات خوب شیکر اوربیتال عدم وجود نوسان و خروجی حرارتی کم برای این نوع تجهیزات آزمایشگاهی می باشد . چنین چیزی به کارشناس اجازه می دهد تا شیکر را درون انکوباتور استاندارد یا کشت سلولی قرار داده و به شکل موثری آن انکوباتور را به یک انکوباتور لرزاننده ( هم انکوباتور و هم شیکر ) تبدیل کند .
شیکر اوربیتال یک شیکر و میکسر با سرعت کم است که برای کشت میکروب ها ، شستن لکه ها و مخلوط کردن کلی مفید است. می تواند در خود چندین بالن ( فلاسک ) را حتی در دو ردیف جا دهد.

سوالاتی که نیاز است زمان انتخاب شیکر اوربیتال از خود بپرسید :

• میزان فضایی که در اختیار دارید ؟ محل قرارگیری شیکر روی زمین یا روی میز آزمایشگاهی خواهد بود ؟
• مقدار محدوده ی دمایی مورد نیاز به چه میزان است ؟
• مقدار سرعت مورد نیاز به چه میزان است ؟
• داخل شیکر قصد قرار دادن چه نوع ظروفی را دارید ؟
• تنوع شکلی این ظروف به چه نحو است ، آیا مشابه هستند ؟
• در آن واحد نیاز به قرار دادن چند ظرف با سایز تعیین شده در شیکر ، دارید ؟
• مقدار وزنی که به شیکر تحمیل می شود چه میزان خواهد بود ؟
• آیا دقت دمایی و سرعت فاکتور های مهمی می باشند ؟
• تعداد افرادی که از این دستگاه استفاده خواهند کرد چند نفر خواهد بود ؟
• برای خرید چه مقدار بودجه دارید ؟

شیکر دیجیتال یا آنالوگ؟

بین این دو نوع شیکر یعنی نوع دیجیتال و آنالوگ چندین اختلاف وجود دارد . اگر آزمایشگاه شما از نوع آنالوگ است و تصمیم دارید به همین نحو حفظ شود ، از نظر اقتصادی خرید شیکر اوربیتال های آنالوگ به نسبت نوع دیجیتال به صرفه تر خواهد بود . معمولا این مقدار صرفه جویی به میزان 20 درصد می باشد .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است