لیست شرکت های ارائه دهنده ی استریو میکروسکوپ 


 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت تجهیزیار به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ تجهیزیار برخوردار شوید 

استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ شکلی از میکروسکوپ چشمی می باشد که به منظور مشاهده ی نمونه تحت بزرگنمایی اندک ، معمولا با استفاده از نور منعکس شده از منبع یک شیء تا انتقال نور از بین آن ، به کار گرفته می شود . ساختار این دستگاه به نحوی است که از دو مسیر چشمی متفاوت با دو عدسی چشمی و شیئی استفاده می کند تا زوایای مشاهده ی اندکی متفاوت برای چشم های چپ و راست به دست آورده شود . چنین نظمی یک نوع بصری سازی سه بعدی از نمونه های بررسی شده فراهم می کند . در ثبت و بررسی نمونه های جامدی که توپوگرافی سطح آن ها پیچیده است بین استریو میکروسکوپ با ماکروفتوگرافی هم پوشانی دیده می شود ، از این نظر که در ماکروفوتوگرافی هم چنین یک نمای سه بعدی برای آنالیز جزییات ضروری می باشد . استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ اغلب به منظور بررسی سطوح نمونه های جامد یا برای انجام کار از مسافت نزدیک همانند با تشریح ، میکرو جراحی ، ساعت سازی ، ساخت تخته ی مدار و سطوح شکسته نظیر سطوح در شکست نگاری و مهندسی قانونی به کار گرفته می شود . در نتیجه استفاده از آن ها در صنعت ساخت به منظور ساختن ، بررسی و کنترل کیفیتی بسیار می باشد .

استریوسکوپ ها در حشره شناسی یکی از ابزار های ضروری می باشند . این ابزار را نباید با میکروسکوپ ترکیبی اشتباه گرفت که مجهز به دو عدسی چشمی و یک دوربین دو چشمی می باشد . در این نوع میکروسکوپ ، هر دو چشم یک تصویر را می بینند ، به نحوی که دو عدسی چشمی نمای درشت تری ایجاد کرده تا چشم اذیت نباشد . گرچه ، تصویری که در این میکروسکوپ دیده می شود فرقی با آن چه که از یک عدسی چشمی تک چشمی به دست می آید ، ندارد .

تفاوت های استریو میکروسکوپ نسبت به میکروسکوپ های نرمال چشمی

متفاوت با یک میکروسکوپ نوری ترکیبی ، نحوه ی روشن سازی در یک استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ اکثر اوقات به شکل روشن سازی به طریق منعکس شدن نور تا انتقال نور صورت می گیرد ، یعنی ترجیحا نور از سطح یک شیء تا انتقال نور از بین یک شیء ، منعکس می شود . از نور منعکس شده از شیء به منظور بررسی نمونه هایی با ضخامت زیاد یا بررسی تحت میکروسکوپی ترکیبی که تیره می باشد ، استفاده می شود . بعضی از استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ ها توانایی استفاده از نور انتقال یافته را نیز دارند ، برای این منظور آن ها معمولا یک لامپ یا آینه در زیر یک صفحه ی شفاف در زیر شیء در اختیار دارند ، گرچه متفاوت با یک میکروسکوپ ترکیبی ، نوری که از میان یک متمرکز کننده انتقال می باید در اکثر سیستم ها متمرکز نمی شود . استریوسکوپ هایی که طراحی ویژه ای دارند و مجهز به منابع نوری شده اند را می توان به دنبال استفاده از میکروسکوپ زمینه سیاه ، با استفاده از نور انتقال یافته یا منعکس شده ، به کار گرفت .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است