ارلن مایر
ارلن مایر | خرید ارلن مایر | فروش ارلن مایر
فوریه 25, 2015
ظرف شیشه ای بورت
بورت | خرید بورت | فروش بورت
فوریه 25, 2015

بشر آزمایشگاهی | خرید بشر آزمایشگاهی | فروش بشر آزمایشگاهی

بشر آزمایشگاهی

ارائه دهندگان این محصول 


beaker

بشر

بشر آزمایشگاهی یکی از ظروف اصلی در آزمایشگاه می باشد از بشر برای حرارت دادن محلول ها ، همزدن و مخلوط کردن مایعات و نگهداری محلول ها در آزمایشگاه استفاده می شود ، بشر معمولا بهترین گزینه از ظروف آزمایشگاه برای همزدن و مخلوط کردن مایعات می باشد و این بدلیل بزرگ بودن دهانه ی بشر در مقایسه با ظروف دیگری مانند ارلن و بالن می باشد.

بشر آزمایشگاهی ظرفی استوانه شکل و مدرج و دارای یک شکاف در لبه برای راحتی ریختن مایعات از داخل بشر به ظرفی دیگر می باشد ، بشر آزمایشگاهی در اندازه های مختلف از 1 میلی لیتر تا چندین لیتر وجود دارند.

این ظروف دارای انواع مختلفی از نظر جنس که شامل بشر شیشه ای (بروسیلیکات 3.3) ، بشر تفلونی ( مقاوم در برابر مواد خورنده مانند اسید و باز ) و بشر پلاستیکی می باشند.

معمولا آنها را از جنس شیشه مقاوم به حرارت و از شیشه بروسیلیکات 3.3 می سازند که می تواند تا دمای 400 درجه سانتی گراد و نیز تغییر دمای ناگهانی ( شوک حرارتی ) تا 100 درجه را تحمل کنند.

برندهای تولید کننده بشر

معتبر ترین برند های تولید کننده شیشه آلات آزمایشگاهی که عرضه کننده بشر آزمایشگاهی می باشند شامل پیرکس انگلستان Pyrex ، شات دوران آلمان schott duran ، کوئیک فیت انگلستان Quickfit ، زیماکس چک Simax و تی جی آی آلمان TGI ، بویکو آلمان Boeco ، جی تک انگلستان Jaytecو برند آلمان WVR Brand می باشند که هریک دارای استاندارد مخصوص خود برای تحمل دمایی و دقت درجه بندی هستند که در کاتالوگ محصولات ذکر شده است.

در بازار کنونی فروش بشر آزمایشگاهی و شیشه آلات آزمایشگاهی در داخل کشور حجم زیادی از نمونه های تقلبی با ظاهر و بسته بندی کاملا مشابه محصولات اصلی وجود دارد که دارای ناخالصی در جنس شیشه بروسیلیکات هستند که باعث ترک خوردن ، شکستن و یا ذوب شدن بشر در دماهای بالا 300 درجه و نیز در هنگام تغییر دمای ناگهانی (شوک گرمایی) می شود.

روش تست بشر آزمایشگاهی

بهترین روش برای تست کردن جنس بشر آزمایشگاهی و پی بردن به اصل یا تقلبی بودن آن انجام آزمایش تحمل دمایی یا مقاومت در برابر شوک حرارتی در آزمایشگاه است.

 

 


◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است