فرمالدهید | فروش فرمالدهید | خرید فرمالدهید


فرمالدهید یا فرمالین یک ترکیب آلی شکل گرفته به صورت طبیعی با فرمول شیمیایی CH2O است. فرمالدهید ساده ترین آلدهید است که به واسطه ی نام سنتزی متانالش نیز شناخته می شود . نام معمول این ماده از شباهات و ارتباط آن با اسید فرمیک می آید . فرمالدهید یک پیش ماده ی مهم برای بسیاری از مواد و ترکیبات شیمیایی دیگر است . در سال 1996 ، ظرفیت منصوب شده برای تولید این ماده شیمیایی تخمین زده می شد که سالانه 8.7 میلیون تن باشد . از این ترکیب آلی اساسا در تولید رزین های صنعتی ، به عنوان مثال ، برای روکش ها و بورد ذرات ، استفاده می شود .  با نگاه با استفاده ی گسترده ، سمیت و فرار بودن این ترکیب آلی ، این ماده در رابطه با سلامت انسان بسیار مهم محسوب می شود . در سال 2011 ، برنامه ملی سم شناسی آمریکا  فرمالدهید را به عنوان ” ماده ی سرطان زا برای انسان ” توصیف کرد .

 

[button title=”کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک” icon=”download” icon_position=”left” link=”http://new.tajhizyar.com/downloads/merck-chemicals-catalog/” target=”_blank” color=”#0929ff” font_color=”#FFFFFF” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

 

شکل های مختلف فرمالدهید

این ماده شیمیایی نسبت به بسیاری از ترکیبات کربنی ساده به نحوی پیچیده تر است که چندین فرم مختلف به خود می گیرد . در قالب یک گاز ، فرمالدهید بی رنگ است و یک بوی آزار دهنده و تیز مشخص دارد . به دنبال چگالش ، گاز به شکل های مختلفی از فرمالدهید تبدیل می شود ( با فرمول های گوناگون شیمیایی ) که ارزش کاربردی بیشتری دارند . یک مشتق مهم متا فرمالدهید تریمر حلقه ای (سیکلیک ) یا 1,3,5تری اکسان با فرمول (CH2O)3 است . هم چنین یک پلیمر خطی به اسم پارا فرمالدهید دیده می شود . این ترکیبات ویژگی های شیمیایی مشابه دارند و اغلب اوقات در عوض هم استفاده می شوند .

کاربرد ها

این دارو به عنوان یک ضد عرق در افرادی استفاده می شود که پا های آن ها بسیار بو می دهد یا عرق می کند . هم چنین از آن به عنوان یک عامل خشک کننده در طول درمان زگیل استفاده می شود .

نحوه ی استفاده ی موضعی از فرمالدهید

این دارو تنها به منظور استفاده بر روی پوست است . ظرف را اگر در پوش آن برداشته شده است ، هم نزنید . تمامی دستورالعمل های نوشته شده روی بسته ی محصول را دنبال و طبق توصیه ی پزشک خود استفاده کنید . طبق توصیه ی دکترتان از فرمالدهید ، به طور کلی روزانه یک بار بر روی پوست ، استفاده کنید . از تماس این دارو با چشمان ، بینی و دهان خود اجتناب کنید . اگر این ترکیب شیمیایی با این نواحی یا بخشی از پوست که نباید تحت تاثیر آن قرار بگیرد ، تماس داشت ، به طور کامل آن منطقه را با آب و صابون بشورید . اگر یک واکنش پوستی بعد از شستن رخ داد ، با دکتر خود تماس بگیرید .

به طور منظم از این دارو برای بیشترین بهره را بردن استفاده کنید . به یاد داشته باشید که هر روز در زمان مشابهی آن را به کار ببرید .

از فرمالدهید در چه مواردی استفاده می شود ؟

محلول فرمالدهید شفاف و بدون رنگ است . زمانی که تا 10 درصد رقیق شود ، از آن می توان به عنوان یک عامل درمانی بيمارى گنديدگى سم گوسفند و یا جلوگیری از آن استفاده کرد . از آن هم چنین برای درمان بیماری های قارچی ماهی ها  استفاده می شود ، ولی اگر با پارا فرمالدهید ترکیب شود ، می تواند سمی باشد . این محلول با گروه های آمین یا پروتئین ها و DNA واکنش می دهد که اجازه به خصوصیت ضد عفونی کنندگی آن می دهد . این محلول در زمان بافری شدن ، می تواند باعث دناتوره شدن یا تثبیت بافت ها به منظور بررسی زیر یک میکروسکوپ شود .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی فرمالدهید مرک از کمپانی merck آلمان و نیز فرمالدهید سیگما آلدریچ موجودند

قیمت فرمالدهید ؛

برای اطلاع از قیمت فرمالین آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما