قیف ایمهوف | خرید قیف ایمهوف | فروش قیف ایمهوف
آوریل 1, 2016
قیف بوخنر
قیف بوخنر | خرید قیف بوخنر | فروش قیف بوخنر
آوریل 2, 2016

کابینت نگهداری مواد شیمیایی | خرید کابینت نگهداری مواد شیمیایی | فروش کابینت نگهداری مواد شیمیایی

کابینت نگهداری مواد شیمیایی

در صنعت لوله کشی شیرآلات در اشکال ، اندازه ها ، رنگ ها و انواع مختلف وجود دارند . در نتیجه دو شیر آلات به هیچ وجه مشابه با هم نمی باشند . یک شکل از شیر آلات که به عنوان هدف خاصی استفاده می شود شیر آلات آزمایشگاهی می باشد . ساخت شیرآلات آزمایشگاهی به منظور راحتی کار و ایمنی و استفاده در محیط های آزمایشگاهی نظیر کلاس های شیمی صورت گرفته است . تمامی شیرآلات آزمایشگاهی شکل یکسانی ندارند و در هنگام خرید باید جنبه های مختلفی را در نظر داشت .

کاربرد های آبی و گازی شیرآلات آزمایشگاهی

شیر آلات سینک آزمایشگاهی

شیر آلات پایه ی آزمایشگاهی شما بخش ثابتی از سینک شما را به خود اختصاص می دهند . این شیرآلات آزمایشگاهی را اگر بخواهیم تشبیه کنیم بسیار همانند با شیر آلات حمام یا آشپزخانه می باشند ، از این نظر که همان عملکرد تامین آب گرم و سرد را به منظور شستشو و زیر آب گرفتن لوازم آزمایشگاهی دارا می باشند . باید گفت که شیرآلات آزمایشگاهی به منظور استفاده در آزمایشگاه ها طراحی شده اند و در نتیجه باید ملزومات لازم مرتبط با کد های ساخت را رعایت کرده باشند . این گزینه های مورد نظر چیز های مختلفی می باشند از جمله نصب بر روی دیوار ، بسته به نیاز های آزمایشگاهی نصب بر روی میز و عقیده ی عمومی افرادی که از آزمایشگاه قرار است استفاده کنند .

شیرآلات گازی آزمایشگاهی

در تعریف باید گفت که شیر آلات آزمایشگاهی گازی شیر آلاتی به شمار می روند که نقش بیرون دادن گاز را بر عهده دارند . سایت هایی نظیرPlumbersStock.com و کارخانه های مختلف از جمله Chicago طیف گسترده ای از این شیر آلات را در اختیار دارند . بین آن ها و اکثر گاز های آزمایشگاهی سازگاری دیده می شود و دارای یک یا دو خروجی شیر توپی شکل می باشند تا به واسطه ی آن میزان گازی که باید از شیرآلات آزمایشگاهی بیرون آید کنترل شود . برای کنترل شیر از دستگیره ی شیر استفاده می شود و باز یا بسته کردن آن میزان عبور کم یا زیاد گاز را مدیریت می کند .

لوازم جانبی شیرآلات آزمایشگاهی

تعداد شیرآلات آزمایشگاهی که شما می توانید از بین آن ها انتخاب کنید نه تنها زیاد می باشد ، بلکه یک سری لوازم جانبی نیز در بازار وجود دارند که می توانند باعث افزایش قابلیت استفاده از این ابزار شوند . به عنوان مثال یک شیر دو پدالی پایی ابزاری مناسب است که به شیرآلات شما اضافه شده و شما می توانید با کنترل پای خود آب را باز یا بسته کنید ، استفاده از این ابزار زمانی که دست شما آلوده یا پر است بسیار کاربردی و مفید می باشد . اگر شما از آن دست افرادی هستید که همیشه دست هایتان درگیر می باشد شیر های کنترل شده توسط زانو یکی دیگر از لوازم جانبی مفید در بازار هستند که مشابه با ابزار قبلی می باشند ، با این تفاوت که کنترل جریان آب با آهسته ضربه وارد کردن توسط زانو انجام می شود .

ویژگی های شیرآلات آزمایشگاهی اختیاری

  • اندازه های زانوی بزرگتر تا 12 اینچ
  • موج شکن خلاء به منظور ممانعت از جریان یافتن به عقب
  • استفاده از پدال های پایی برای اعمالی که نیاز به دست نیست
  • دسته های پهن در راستای پیروی از استاندارد های ADA
  • پوشش گذاری نازک برای اکثر واحد های DI
  • استفاده از پلی پروپیلن به منظور پوشش گذاری داخلی در واحد های گزینشی نظیر سیستم های آب دیونایز شده

 

قیمت کابینت نگهداری مواد شیمیایی

برای اطلاع از قیمت کابینت مواد شیمیایی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است