ارائه دهندگان این محصول


از کندانسور از شیشه آلات آزمایشگاهی برای تغییر از یک حالت فیزیکی ماده استفاده می شود (تغییر از حالت گازی به حالت مایع).

کندانسور ها معمولاً به روش هایی استفاده می شود که با مایعات آلی انجام شده و از طریق گرمادهی از حالت گازی با یا بدون به کار گرفتن خلاء (پایین آوردن فشار) آورده شده، زیرا کارکرد هایی در حیطه ها شیمی و غیرآلی موجودند. از ظرف شیشه ای برای عبور یک جریان بخار از یک محیط و محفظه سرد شده مجاور استفاده می شود. یک لوله شیشه ای با هوای بیرون ساده ترین شکل یک کندانسور است که آن خنک می کند. کندانسور Liebig یک فرم ساده دیگر است که یک لوله داخلی دارد که گاز از آن عبور کرده و یک لوله خارجی که از داخل آن مایع سرد و خنک کننده عبور می کند که اینکار برای کاهش دادن دما است.

با توجه به کاربرد و مقیاس و معیار پروسه از کندانسور ها ، وسایل و ابزار خنک کننده استفاده می کنند.

در انتخاب یا طرح یک سیستم کندانسور، ظرفیت گرمایی مایعات سرد کننده موازات دیفرانسیل حرارت اندازه سطح سرد کننده و روشی که در آن بخار گاز و حالت های مایع با هم برخورد می کنند قطعی است.

 

قیمت مبرد و کندانسور شیشه ای

جهت اطلاع از قیمت مبرد و کندانسور شیشه ای می توانید از راه های ارتباطی زیر با فروشگاه پارسا تماس حاصل نمایید

 

تلفن دفتر فروش (تهران) : 44297292

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی : 09196787718

جهت تماس مستقیم با کارشناسان فروش به شماره 09196787718 پیامک و یا به @Parsa1072 در تلگرام پیام دهید

 

 

کندانسور ها چند نوع اند؟

از دو قرن پیش دانشمندان زیادی طرح های خلاقانه ای برای اضافه کردن ناحیه سطحی تماس مایع، گاز و تبادل دما و گرما را ارائه داده اند. بسیاری از کندانسور هایی که اکنون رایج اند مانند Liebig و Alibn ، انواع ساده و ساده تر Dimroth از کندانسور های انگشتی سرد، انواع گراهام مارپیچ و غیره… برای فراهم کردن نیاز عملی و کاری سطح خنک کننده بزرگتر و جوشش کنترل شده و چگالش در روش های گوناگون که دست اندرکار تقطیر می باشند تغییر و تحول کرده اند.

شکل و طرح های وسایل آزمایشگاهی از جمله کندانسور ها متفاوت و بسیار هستند، برای پوشش دادن کم و زیاد حلال های جوش، جداسازی ها ساده و پیچیده اند. پروسه ی رایج بر اساس تغییر حال فیزیکی به وسیله انواع کندانسور ها فراه شده را می توان به آسانی توضیح داد، از جمله تبخیر های ساده و حلال عریان ازی ، عملیات ری فلوکس و عملیات جداسازی یا تقطیر.

مسیر بخار و جریان های چگالیده در کندانسور برای هریک از این ها انتخاب شده اند، ممکن است متفاوت باشد.

کاری که برای مسیر و هدایت جریان برای مایع خنک کننده انجام می شود، در تمام پروسه ها، انتخاب و یا طرح کندانسور مستلزم است که دمای بخار ورودی بر کندانسور و مکانیسم خنک کننده غلبه نکند و افت و شیب های دمایی و جریان های ماده نباشند، در طی تبدیل حالت گاز مایع جنبه های قطعی و بحرانی اند، طوری که زمانی پروسه ها از مقیاس آزمایشگاهی تا کارخانه افزایش می یابد، طراحی سیستم های کندانسور تبدیل به یک علم مهندسی دقیق و سخت می شود.

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

 

قیمت کندانسور یا مبرد آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت کندانسور شیشه ای می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است