ارائه دهندگان این محصول


استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ یک دستگاه آزمایشگاهی و شکلی از میکروسکوپ چشمی می باشد که به منظور مشاهده ی نمونه تحت بزرگنمایی اندک ، معمولا با استفاده از نور منعکس شده از منبع یک شیء تا انتقال نور از بین آن ، به کار گرفته می شود . ساختار این دستگاه به نحوی است که از دو مسیر چشمی متفاوت با دو عدسی چشمی و شیئی استفاده می کند تا زوایای مشاهده ی اندکی متفاوت برای چشم های چپ و راست به دست آورده شود . چنین نظمی یک نوع بصری سازی سه بعدی از نمونه های بررسی شده فراهم می کند . در ثبت و بررسی نمونه های جامدی که توپوگرافی سطح آن ها پیچیده است بین استریو میکروسکوپ با ماکروفتوگرافی هم پوشانی دیده می شود ، از این نظر که در ماکروفوتوگرافی هم چنین یک نمای سه بعدی برای آنالیز جزییات ضروری می باشد . استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ اغلب به منظور بررسی سطوح نمونه های جامد یا برای انجام کار از مسافت نزدیک همانند با تشریح ، میکرو جراحی ، ساعت سازی ، ساخت تخته ی مدار و سطوح شکسته نظیر سطوح در شکست نگاری و مهندسی قانونی به کار گرفته می شود . در نتیجه استفاده از آن ها در صنعت ساخت به منظور ساختن ، بررسی و کنترل کیفیتی بسیار می باشد .

استریوسکوپ ها در حشره شناسی یکی از ابزار های ضروری می باشند . این ابزار را نباید با میکروسکوپ ترکیبی اشتباه گرفت که مجهز به دو عدسی چشمی و یک دوربین دو چشمی می باشد . در این نوع میکروسکوپ ، هر دو چشم یک تصویر را می بینند ، به نحوی که دو عدسی چشمی نمای درشت تری ایجاد کرده تا چشم اذیت نباشد . گرچه ، تصویری که در این میکروسکوپ دیده می شود فرقی با آن چه که از یک عدسی چشمی تک چشمی به دست می آید ، ندارد .

تفاوت های استریو میکروسکوپ نسبت به میکروسکوپ های نرمال چشمی

متفاوت با یک میکروسکوپ نوری ترکیبی ، نحوه ی روشن سازی در یک استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ اکثر اوقات به شکل روشن سازی به طریق منعکس شدن نور تا انتقال نور صورت می گیرد ، یعنی ترجیحا نور از سطح یک شیء تا انتقال نور از بین یک شیء ، منعکس می شود . از نور منعکس شده از شیء به منظور بررسی نمونه هایی با ضخامت زیاد یا بررسی تحت میکروسکوپی ترکیبی که تیره می باشد ، استفاده می شود . بعضی از استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ ها توانایی استفاده از نور انتقال یافته را نیز دارند ، برای این منظور آن ها معمولا یک لامپ یا آینه در زیر یک صفحه ی شفاف در زیر شیء در اختیار دارند ، گرچه متفاوت با یک میکروسکوپ ترکیبی ، نوری که از میان یک متمرکز کننده انتقال می باید در اکثر سیستم ها متمرکز نمی شود . استریوسکوپ هایی که طراحی ویژه ای دارند و مجهز به منابع نوری شده اند را می توان به دنبال استفاده از میکروسکوپ زمینه سیاه ، با استفاده از نور انتقال یافته یا منعکس شده ، به کار گرفت .

 

قیمت استریو میکروسکوپ

برای اطلاع از قیمت میکروسکوپ استریو می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است