میکروسکوپ اینورت نوعی از میکروسکوپ و یک دستگاه آزمایشگاهی می باشد که در آن منبع نوری و متمرکز کننده ی آن در بالای صفحه رو به پایین قرار دارند ، در صورتی که عدسی های شیئی به طرف بالا در زیر صفحه واقع شده اند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع میکروسکوپ

 

ساخت میکروسکوپ اینورت

متناسب با اندازه ی میکروسکوپ ، 4 یا 6 عدد عدسی شیئی که بزرگ نمایی متفاوتی داشته باشند ممکن است در یک صفحه ی گردان قرار داده شوند . این احتمال نیز وجود دارد که این نوع میکروسکوپ ها دارای لوازم جانبی به منظور جا دادن دوربین های ویدیویی ، منابع نوری فلورسانس ، اسکن کانفوکال به همراه کاربرد های دیگر باشند .

پنج امتیاز میکروسکوپ اینورت به نسبت میکروسکوپ های عمودی در کاربرد های صنعتی

  • در مقایسه با میکروسکوپ عمودی ، یک میکروسکوپ اینورت آزادی بیشتری در اختیار شما قرار می دهد .

در رابطه با میکروسکوپ های عمودی ، محدودیت اندازه ی نمونه یک ارتفاع متوسط 80 میلی متری و وزن 3 کیلوگرمی است ، که بستگی به عدسی های شیئی که به کار گرفته می شوند نیز دارد .

  • با میکروسکوپ اینورت شما این امکان را خواهید داشت که در مدت های کوتاه تر زمانی ، نمونه های بیشتری را بررسی کنید .

نحوه ی کار با یک میکروسکوپ اینورت به سادگی این است که نمونه ی خود را روی صفحه قرار می دهید ، روی سطح یک بار فوکوس می کنید و تصویر آن را در پایان می گیرید . نمونه برای تمامی بزرگ نمایی ها به صورت متمرکز شده حفظ می شود و نمونه های بیشتر از همان نوع در فوکوس یکسان می باشند .

  • زمان استفاده از یک میکروسکوپ اینورت ، احتمال شکستن یک عدسی به درون نمونه وجود نخواهد داشت .

حتی برای زبده ترین افراد شکستن عدسی شیئی به داخل نمونه رخ می دهد . در مورد میکروسکوپ های عمودی این امر یک قضیه ی شناخته شده است . به دنبال رخ دادن این اتفاق نه تنها باید هزینه ای برای خرید عدسی شیئی جدید صرف شود بلکه این امکان نیز وجود دارد که نمونه از بین رود .

  • استفاده از میکروسکوپ اینورت به معنی صرفه جویی در وقت و هزینه ی آماد سازی است .

آماده سازی نمونه امری محدود است ، از این نظر که نمی شود نمونه را به همان حالتی که هست گرفت و روی صفحه قرار داد . علاوه بر این ، برای فرآیند آماده سازی فقط یک طرف نمونه لازم می باشد .

  • یک میکروسکوپ اینورت همگام با جهان عمل می کند .

عملکرد مغز زمان کار با یک میکروسکوپ عمودی سخت است چون هنگامی که شما صفحه را به سمت چپ جا به جا می کنید ، تصویر نمونه ای که از بین عدسی های چشمی مشاهده می کنید به دلیل ساختار ابزار به سمت راست جا به جا می شود و باید گفت عکس این عمل نیز اتفاق می افتد .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع میکروسکوپ

قیمت میکروسکوپ اینورت

برای اطلاع از قیمت میکروسکوپ معکوس می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است