مگنت آزمایشگاهی یک میله ی مغناطیسی می باشد که آن ها را در مایع قرار داده تا عمل هم زدن شکل گیرد . حرکت مگنت آزمایشگاهی توسط آهن ربای چرخشی دیگری یا گروهی از الکترومگنت ها در دستگاه همزن کنترل می شود که در زیر ظرف حاوی مایع قرار گرفته اند . روکش مگنت آزمایشگاهی معمولا با تفلون یا به ندرت با شیشه صورت می گیرد . روکش های شیشه ای در مورد فلزات قلیایی مایع ( به جز آب قلیایی که باعث خوردگی شیشه می شود ) و محلول های فلزی قلیایی در محلول یا بخار آمونیاک به کار گرفته می شوند . هر دو روکش از نظر شیمیایی خنثی می باشند و باعث آلودگی مخلوط واکنشی که در آن قرار می گیرند نمی شوند و یا این که با آن واکنش برقرار نمی کنند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

شکل های مختلف مگنت آزمایشگاهی مغناطیسی

متداول ترین شکل دیده شده ی مگنت های آزمایشگاهی مغناطیسی هشت ضلعی با حلقه ی محوری یکپارچه می باشد . ساختار باز و از هم گسیخته ی آن ها باعث می شود سطح تماس و آشفتگی ، در مقایسه با سطح صاف مگنت های آزمایشگاهی استوانه ای ، بیشتر باشد . حلقه ی محوری آن ها کمک به کاهش اصطکاک و کم کردن صدا های پشت سر هم و تند می کند .

 

مگنت آزمایشگاهی هشت ضلعی شرکت spinfinity

شکل هشت ضلعی مگنت آزمایشگاهی برای خط محصول کمپانی spinfinity نیز انتخاب شده بوده است . مگنت های آزمایشگاهی مغناطیسی این شرکت دارای یک قالب پلاستیک متراکم نیز می باشند تا دوام بیشتری در مایعات آبکی داشته باشند. نحوه ی شناسایی مگنت های آزمایشگاهی این شرکت به دلیل وجود پوشش روشن ارغوانی رنگ آن ها خیلی راحت می تواند انجام شود .

هشت ضلعی – آهن ربای ساخته شده از عناصر نادر زمین

انرژی مغناطیسی شگفت انگیز آهن ربا های نادر زمین ( ساماریوم کبالت ) باعث شکل گیری جفت شدگی قوی با آهن ربا های کنترلی می شوند که باعث کاستن احتمال از دست رفتن کنترل در محلول های چسبنده یا هم زدن با سرعت بالا می شود . روکش جنس تفلون آن ها به رنگ سبز باعث می شود شناسایی شان در محیط آزمایشگاه ساده باشد.

سطوح چند ضلعی کثیر الاضلاعی یا کثیر الاضلاعی غول پیکر به نسبت مگنت آزمایشگاهی استوانه ای صاف باعث بالا بردن سطح آشفتگی می شوند . از آن ها می توان برای هم زدن حجم های قابل توجه در ظروف بزرگ نظیر تانک ها یا چلیک ها استفاده کرد .

حلقه ی محوری ممکن است در آن ها وجود داشته باشد ، ممکن است هم نباشد که حضور آن باعث کاهش اصطکاک و صدای پشت سر هم و تند می شود .

 

قیمت مگنت آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت آهن ربا آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است